WordPress Web Tasarım – Yazılım

WordPress Web Tasarım Uzmanı olarak; bireysel veya kurumsal nitelikte müşterimize karşı sunduğumuz hizmetlerimizde taleplere profesyonel şekilde yanıt verebilmeyi hedef edinerek özel web tasarım ve yazılım türlerini tercih ediyoruz.

WordPress Uzmanı ile Web Tasarım Hizmetleri?

WordPress altyapılı özel tasarım projeler ile akılda kalıcı, hızlı, sade ve zekice  hazırlanmış projelere sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır devam eden hizmetlerimizde birçok sektörü tanımakta ve doğru analizler sağlayarak etkileşimi maksimuma yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Yıllara dayanan tecrübemizin beraberinde getirdiği tasarım, web geliştirme bilgimiz ve kurumsal alandaki yeteneklerimizi birleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve uygun fiyat ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Firmamız tarafından wordpress uzmanı ya da müşterilerin aklında şekillenen tasarımlar ve talepler doğrultusunda projeler geliştirmekteyiz.
﹀ daha fazla bilgi

Kullandığımız web tabanlı yazılımlar; dünyada en fazla talep gösterilen ve sizler için en kullanışlı olduğunu tecrübelerimiz doğrultusunda belirlediğimiz WordPress platformunu tercih etmekteyiz.

WordPress altyapılı web siteleri günümüzde en çok tercih edilen durumundadır. Firmaların ve Markaların bulunduğu rekabet dünyasında Seo’nun önemi artması ile WordPress tercih sebebi olmuştur. WordPress altyapılı, özel tasarım, güvenli ve site hızı yüksek WordPress Projeleri için iletişime geçebilirsiniz.

duyarlı responsive tasarımın farkı nedir?

% 100 Mobil Uyumlu

Responsive Tasarım ile tüm cihazlarda esnek ve kusursuz uyum sağlar.
web-sitesinde-ozel-tasarim

Özel Tasarım

Firmanıza özel tasarım sayesinde ziyaretçileriniz sitenize daha çok güven duyar.
hizli-guvenli-web-sitesi

Hızlı ve Güvenli

Hız optimizasyonu ve saldırılara karşı alınan önlemler ile uzun ömürlü web sitesi.
Ajax Nedir? Ajax Nerelerde Kullanılır?

Temiz Kodlama

Temiz kod yapısı ile hızlı, kullanışlı ve geliştirmeye uygun web altyapısı.
Seo Uyumlu Web Tasarım Wordpress

Seo Kriterleri

Tüm web sitelerinin ortak ihtiyacı Seo’da gerekli kriterlerle donatılmış altyapı.
wordpress-ui-ux-tasarim-kullanici-deneyimi

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı memnuniyeti ve deneyimini artıran Ui-Ux standartlarında tasarımlar.

WordPress Uzmanı

Web Tasarım piyasasındaki rekabetin farkındayız. Rakiplerimizi tanıyor ve verdikleri hizmetlerden güncel olarak haberdarız. Sektörel anlamda çok yüksek fiyatlar verilerek hizmetler sunulduğunu belirtmeliyiz.

Yıllara dayanan web yazılım – tasarım tecrübemizle birlikte kurumsal anlamdaki yeteneklerimizi pekiştirerek %100 müşteri memnuniyeti misyonuyla uygun fiyat web sitesi tasarımlarını beğenilerinize sunuyoruz…

WordPress Özel Tasarım

Kurumsal web tasarımda hazırlanan web sitesinin arama motorlarında en iyi şekilde hizmet vermesini sağlamak için yapılan bir teknik düzenleme türüdür. Bu düzenlemelere renkler, tonlamaları, konumlandırmalar, yansımalar, efektler ve daha pek çok etken de dahildir.

Kişiye ya da firmaya özel web arayüzü geliştirmek için aktif olarak kullanılabilen Adobe Photoshop programı ya da ona benzer niteliklerde geliştirilmiş tasarım programı gerekiyor.

WordPress Ui-Ux Tasarım

Kullanıcı deneyimi, Ux kullanıcıları, giriş yaptıkları wep platformunda iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Bunu faaliyete geçirmeden önce pek çok faktörü dikkate almak gerekir. Bu nedenle grafik tasarım bunun ilk kuralıdır denebilir. Ux tasarımı yapılacak olan sitenin tüm ayrıntılara sahip olması gerekir. İyi bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Sadece bir düşünce üzerine yola çıkmak başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ux tasarımında öne çıkan faktörler arasında örnek verecek olursak siteye gelen ziyaretçiyi sıkmayacak kullanıcı testleri yapılması ve anketlerin sunulması ve etkileşim tasarımının yapılması gerekir. Aynı zamanda insan beyninin hangi görsele tepki vereceğini bilmek bir Ux tasarımcısının görevidir.

Ux wordpress web tasarım işinde sadece web site içinde faaliyet gerçekleştirmekle sınırlı kalmamalı aynı zamanda satışı yapılmış ve teslim edilmiş olan ürün ile ilgili de feedbackler almayı amaçlamalıdır. Ui tasarım, bir web platformunda yer alması gereken butonlar, menüler, sitenin renginden logosuna kadar, web sitenin grid yapısı, kullanıcıların aklında kalacak ve onlara hitap edecek şekillendirmelere kadar dikkat edilmesi gereken pek çok tasarım ürünü wordpress uzmanı tarafından planlanır.

﹀ daha fazla bilgi

WordPress Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

WordPress web tasarım hizmeti aracılığı ile kurumsal firmalar için arayüz ve yazılım planlamaları yapıyoruz. Sitenizi geliştirmek için kullanıcıların kolay kullanabileceği, dikkat çekici bir web sitesi tasarımı hazırlıyoruz. Müşterilerin istek ve beklentileri dikkate alınarak sitenin tasarımı için işinde tecrübeli wordpress uzmanı yenilikçi fikirleri ile çalışmalarını yürütüyor.

WordPress Sitenin Avantajları

  • Yönetim panelinin Türkçe dilinde sunuluyor olması, özellikle internet sektöründe yeni yeni bulunmaya başlamış kişiler için çok büyük bir avantajdır.
  • Panelin özellikleri web sitenin görünüm niteliğiyle uyuşması admin tarafından kolaylıkla yönetilmesinin yanı sıra, kafa karışıklığı yaşanmamasını sağlamaktadır.

 • Oldukça esnek bir altyapıya sahiptir. Google gibi arama motorlarının algoritmik düzenlemeleriyle daima uyum içerisinde ilerlemektedir. Bu da doğal olarak wordpress tabanlı web site sahipleri için ayrı bir avantaj seçeneğidir.
 • Dönemsel olarak güncellenen eklentiler – pluginler vasıtası ile yeni işlevselliğe sahip web temalarını – scriptlerini kullanabilirsiniz.
 • Herhangi bir içerik editlenmesi kolaydır ve SEO açısından eklentiler vasıtası ile teknik sorunlar minimalize edilir.

﹀ daha fazla bilgi

WordPress Wocommerce E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret hizmetleriniz ile kullanımı ve yönetimi kolay kullanıcı odaklı Özel Tasarım E-Ticaret Siteleri ile daha çok satış yapabilirsiniz. İnternet ortamında ürün satmak amacı ile açılan siteler, e-ticaret sitelerdir. E-ticaret siteleri, günümüzde çok yaygın bir hale geldi. Çünkü internetten alışveriş yapmak normale göre çok daha kolay ve karlıdır.


Fiziksel olarak alışveriş için gerekli olan pek çok gider, internetten alışveriş için gerekli değildir. E ticaret siteleri aracılığı ile tasarruf yapma ve kazanç sağlama imkanı bulabilirsiniz. Bu nedenle rakipleriniz arasından sıyrılmak, daha çok dikkat çekmek için farklı bir wordpress web tasarım farkına ihtiyacınız bulunuyor.
﹀ daha fazla bilgi

WordPress Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor ?

 • WordPress Web Tasarım, internet sektöründe kendi hedef kitlesini belirlemek isteyen herkese hitap ediyor denilebilir.
 • WordPress Altyapısı öncesinden bilen ve bu sisteme alışkın olan herkese yöneliktir.
 • Sektörel anlamda uygun fiyat talebiyle gelen herkes için önerilir.
 • Belli bir ziyaretçi – kullanıcı kitlesini aşarak kendi potansiyelini yaratma hedefini taşıyanlara hitap etmekte.

WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi

  • Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarım seçenekleri sunuyoruz.
  • Web sitelerinin güncel ratio’larını ve rekabet analizlerini yaparak, google algoritma uyumlarını ve temanın işlevselliği gözden geçirilerek Page Speed Değeri Arttırma çalışmalar yürütüyoruz.
  • Web sitelerin google, yandex, yahoo gibi arama motorları nezdinde güvenilir bir hizmet sunduğunun en büyük araçlarından biri olan Ssl Sertifikasının siteye entegrasyonu yapılmaktadır.

 • Farklı firmalardan aldığınız hizmet ile veya kendi çabalarınızla hazırladığınız WordPress ile yaşadığınız teknik sorun, tema ve yazılımsal sorunlarla ilgileniyoruz.
 • Web sitenizde ihtiyaç duyacağınız yeni eklenti, plugin, modül yazılımlarınıza çözüm sunuyoruz.
 • Hali hazırda web siteleriniz için altyapınızı seo uyumlu hale getirerek yapılan yanlışları ve hataları gideriyoruz. İsteğinize göre düzenli seo çalışmalarını sürdürüyoruz.

﹀ daha fazla bilgi

WordPress Yazılım Hizmetleri

Bir web sitesi tasarlanırken öncelikle taslak çalışması ve planlama yapılır. Daha sonra görsel, arayüz tasarımına ve yazınsal materyallerin nasıl konumlandırılacağına karar verilir. Bu aşama, projelendirme aşaması olarak adlandırılır. WordPress web tasarım sürecinde müşteriden onay alındıktan hemen sonra kodlama sürecine geçilir.

Mysql, HTML, PHP ve CSS gibi kodlamalar ile çalışmalara son hali verilir. Tüm düzenlemeler eksiksiz bir biçimde gerçekleştirildikten sonra yazılım ve arayüz tasarımları test edilir. Son aşamada ise test ve eksikliklerin giderilmesi sağlanır.

﹀ daha fazla bilgi

WordPress ile Ne Tür Projeler Yapılır?

WordPress ile web tasarımı, seo ve diğer teknolojik hizmetlere harcanan tecrübeler aracılığı ile wordpress uzmanı bu alanda  Türkiye’deki ve Avrupa’daki kurumsal firmalara hizmet sağlamaktayız.

Bu alanda farklı alanlarda ve farklı beklentilere sahip müşterilere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda çağın ötesinde hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

WordPress web tasarım hizmetlerimiz sayesinde ister bireysel, kurumsal ya da şirket sahibi olun tüm işlere tecrübelerimizi ekleyerek kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. WordPress altyapısına sahip olan web siteleri, günümüzde en çok tercih edilen siteler arasında yer alıyor.

﹀ daha fazla bilgi

Neden WordPress Uzmanı Tercih Etmeliyim?

WordPress web tasarım alanında yenilikçi fikirleri, altyapı trendleri ve güncel tasarım uygulamaları ile birleştirilerek 0 müşteri memnuniyeti ön planda tutularak çalışmalarını yürüten profesyonel bir ekibiz.

Özgün bakış açısı ile alınan tüm çalışmaların ortak noktası ideal reklam çözümü olmasıdır. Firmanız için zekice ve yenilikçi fikirler ışığında üretim, yazılım ve tasarım konusunda üst düzey performans vererek firmanıza değer katmayı amaçlıyoruz.

Aynı zamanda sizin uzağınızda olsa da yanınızda gibi çalışan ve tüm işlere profesyonellik kazandıran bir sistem sunuyoruz. Alanında prefesyonel wordpress uzmanı sürekli beyin fırtınası yaparak fikir üretiyor. Firma olarak ekip çalışmasına çok önem veriyoruz. Büyük markaların yer aldığı wordpress dünyasında seo’ların öneminin artması, wordpress tercihi olmuştur. WordPress alt yapılı,site hızı yüksek, güvenli ve özel tasarımlı wordpress projeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

﹀ daha fazla bilgi

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Sürekli bir beyin fırtınası yaparak müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İletişimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve hizmet verdiğimiz kişiler ile sürekli iletişim halinde kalmayı tercih ediyoruz.

Bireysel ve firma bazında hizmet verdiğimiz kişilere wordpress uzmanı bireysel ve firma bazlı olarak çalıştığımız kişilerle yenilikçi çalışmalara imza atmak ve daha iyi hizmet verebilmek firmamızın amaçları arasında yer alıyor. Yol haritası belirleyerek sistemli çalışmamız sayesinde wordpress uzmanı çok iyi bir başarı ortaya koyuyor. Çalışmalarımız tamamlandığında da müşterilerimiz,n her zaman yanında olarak onlarla bilgi alışverişimiz ve onlara teknik desteğimiz devam ediyor.

﹀ daha fazla bilgi

Bizleri Tercih Ederek;

 • Özel web sitesi ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.
 • Güvenilir ve kullanışlı bir web adresi oluşturabilirsiniz.
 • Hızlı bir web sitesi tasarımı oluşturabilirsiniz.
 • Kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti yüksek bir sitenin temellerini atabilirsiniz.

WordPress Projelermiz

WordPress web tasarım projelerimizi inceleyebilir, çalışmalarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

WordPress Blog Yazılarımız

WordPress alanında; merak ettiğiniz konuları detaylı incelediğimiz blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

WordPress Hizmet Talebinde Bulun

Merak ettiğiniz tüm soruları bizlere sorabilir, yeni bir proje için talep formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

WordPress Konusunda Sık Sorulan Sorular

Wordpress Web Tasarım Nedir ?

Bir web sitesinde yer alan görsel ve yazınsal materyallerin tümü olan içeriklerin yönetilmesinde yardımcı olan yazılımlara verilen addır. Tasarlanan web sitenizde bulunan panel sisteminden, içeriklerinizi yönetebilirsiniz. İçeriklerinizi optimum hale getirmeniz, arama motorlarında da görünür olmanızı sağlayacaktır.

Wordpress Tasarım Neleri İçeriyor ?

Dünya genelinde en çok kullanılan sistemleri, biz de kullanıyoruz. İçeriklerinizi profesyonel bir anlayışla ve son sistemlerden yararlanarak yönetiyoruz. Görsel ve yazınsal olarak ve bir plan dahilinde içeriklerinizi optimum hale getiriyoruz.

Wordpress Uzmanı Kimdir ?

WordPress tabanlı internet sitelerine yönelik tüm çalışmaları gerçekleştiren kişi ya da ajanslara verilen isimdir. WordPress uzmanı:

 • WordPress tabanlı internet sitelerinin kurulumunu gerçekleştirir.
 • Gerekli tema ve eklentileri kurar.
 • İnternet sitesini arama motorları kriterlerine uygun hale getirir.
 • Düzenli olarak internet sitesinin bakımını yapar.
 • Sitede herhangi bir sorun meydana gelirse sorunları giderir.
 • WordPress tabanlı sitelerin hız problemini ortadan kaldırır.
 • WordPress konusunda danışmanlık hizmeti verir.

Wordpress Sitelerin SEO Çalışmalarında Avantajları ve Faydaları Nelerdir ?

WordPress tabanlı sitelerde, SEO çalışmasında yardımcı olabilecek birçok eklenti bulunmaktadır. Bu eklentiler, SEO çalışmalarında yönlendirici rol oynamaktadır. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Yaptığınız bir içerik çalışmasında eksik olan ya da hatalı olan kısımları, bu eklentiler sayesinde görebilir ve sitenizi optimum hale getirebilirsiniz. Wordpress Uzmanları ve Seo Uzmanlarının tercih sebebidir.

Wordpress Sitelerine Özel Tasarım Çalışması Yapıyor Musunuz ?

İster kodlama yöntemi ile hazırlanmış siteler olsun, isterse WordPress tabanlı olarak hazırlanmış siteler olsun, özel tasarım çalışması gerçekleştiriyoruz. Tema ve görsele yönelik olarak yaratıcı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yazınsal materyaller ile ilgili de çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İnternet sitelerinizi arama motorlarında üst sıralar çıkaracak olan, Semantik ve SEO uyumlu makale hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Web Tasarımının Avantajları Nelerdir ?

WordPress tabanlı internet sitelerinin avantajları:

 • Kodlamaya gerek kalmadan kolay kurulum imkanı sağlaması,
 • Tema ve eklenti seçeneklerinin fazla olması, dolayısıyla daha fazla seçenek sunması,
 • Arama motorlarına yönelik olarak yapılacak olan çalışmaların ve panel yönetiminin daha kolay olması,
 • Daha canlı ve kaliteli bir sunum ve görsel sunması,
 • İşlemci dostu olması, işlemciyi çok fazla yormaması,
 • Gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunması ve veri gizliliğini en üst düzeyde sağlaması,

Olarak sayılabilir.

Wordpress Siteler Kimlere Yönelik ?

Kurumsal web sitesine sahip olanlar, Kişisel blog sitesi olanlar, e-ticaret sitesi sahipleri ve birçok sektörden olan ve internet sitesi sahibi olan kişilere yönelik, WordPress tasarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sizce WordPress Tabanlı Bir Siteyi Tercih Etmeli Miyim ?

Dünya genelinde birçok kişi WordPress tabanlı internet sitelerini kullanıyor. Birçok tema seçeneğinin olması, öğrenmesinin ve kullanmasının kolay olması ve daha birçok nedenden dolayı, WordPress tabanlı site kurmayı kesinlikle tercih etmelisiniz. Yönetim paneli Türkçe olduğundan dolayı, birçok değişikliği de kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca arama motorlarının algoritmaları ile son derece uyumludur.

Kurumsal Web Sitem Var. Ne Gibi Çalışmalar Yapıyorsunuz ?

Marka ve kimlik, Kurumsal statüde olan firmalar için ön plana çıkan unsurlar oluyor. Bizde firmanın imajını yüksek tutacak ve kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Eğer dilerseniz, sosyal medya hesaplarınızda da etkili çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.

Hangi Tür Web Sitelerine Çalışma Gerçekleştiriyorsunuz ?

WordPress sistemini kullanan web sitelerine yönelik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kodlama ile özel olarak tasarlanan web sitelerinin de içerik yönetimi çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Site Hızlandırma Hizmetleri Sunuyor Musunuz ?

WordPress altyapılı sitelere yönelik olarak verdiğimiz hizmetler arasında, site hızlandırma ve optimizasyon hizmetleri de bulunuyor.

Wordpress Sitede Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Çalışmaları Yapıyor Musunuz ?

Siteniz ile ilgili her türlü güvenlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız gelişmiş güvenlik araçları ile sitenize bulaşmış virüs ve kötü niyetli yazılımları tespit ediyor ve yok ediyoruz.