Web Tasarım Projeleri

Web Tasarım örneklerimiz ve bu alanda sunduğumuz hizmetlere ait referanslarımız.

”Bütün firmalar, kendilerine çok daha büyük fırsatlar
sunan dijital dünyada daha fazla var olmaya çalışıyor”

çünkü artık hayat orada gelişiyor.

kamara-sanal-hazir-ofis-web-tasarim-kapak

KAMARA OFİS

22 Temmuz 2022
Kamara ile size sadece işinize odaklanmak kalır !
packeria-ambalaj-firmasi-web-tasarim-kapak

PACKERIA

21 Kasım 2023
Hepsi bir arada ambalaj çözümleri
vuqu-canta-web-tasarim-kapak

VUQU

21 Kasım 2023
Özel hissettirecek deri çanta modelleri
estedonau-almanya-turkiye-saglik-turizm-firmasi-web-tasarim-kapak

ESTEDONAU

20 Mart 2023
Sağlık turizminde yenilikçi yaklaşımlar
samsu-borek-samsun-ozel-web-tasarim-kapak

SAMSU BÖREK

5 Haziran 2022
Ev yapımı tadında inanılmaz lezzetler.
turco-tur-sitesi-kapak

TURCO TRAVEL

19 Aralık 2022
Türkiye'den Dünyaya seyahat avantajları
dithyrambos-voices-seslendirme-sanatcilari-kapak

DITHYRAMBOS VOICES

19 Aralık 2022
Dünyaca ünlü ses sanatçıları
alya-packaging-ambalaj-ozel-wordpress-web-tasarim-kapak

ALYA PACKAGING

4 Haziran 2022
Fark yaratan ambalaj tasarımları.
afyon-dundar-termal-web-tasarim-kapak

DÜNDAR TERMAL

20 Mart 2023
Afyon’un incisi termal otel
destan-nakliyat-web-tasarim-kapak

DESTAN NAKİYAT

21 Kasım 2023
Türkiye’nin en yenilikçi, ev ve ofis taşımacılığı

Web Sitesi Tasarım Referansları ve Örnekleri

Barış Dayak ile çalışmayı tercih eden firmalar arasında yer alan ve Sağlık Sektöründe, Sağlık Firmaları, Hastaneler, Poliklinikler, Tıp Merkezleri, Doktorlar, Medikal Ürün Tedarik ve Pazarlamacılar dâhil tüm doktorlar için sadeliğin ve şıklığın hâkim olduğu Sağlık web site tasarımlarını inceleyebilirsiniz.
( Dr. Bozkurt Oğuz Sınar, Vefa Diş Polikinliği, Kadın Doğum Uzmanı (Olcay Turgut, Sier Sağlık, Dehas Medikal ))

En tatlı renk tonları ve görsel ziyafet içerikli Gıda Sektörüne Özel Web Tasarım ve WordPress  Tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Tüm Türkiye’ye ve yurtdışına hizmet sağlanırken, daha önce tamamlanan Gıda Web Siteleri, Restoran Web Siteleri, Cafe Web Siteleri projelerimizden örneklendirmelere de göz atabilirsiniz.
(Orjin Cafe Restaurant, Florya Entegre Et, Tepsi Ev Yemekleri, Samsu Börek, RedMango, )

Türkiye’nin tüm illerine, ilçelerine Belediye – Dernek Özel Web Tasarım çalışmaları ile birlikte; Belediyeler, Dernekler, Tarım ve Hayvancılık Kategorisinde de, ziraat makinaları, tarım ilaçları, üretim ve ihracat gibi alanları kapsayacak detaylı ve donanımı sağlam web siteleri hazırlanmaktadır.
(Türkiye Adalet Bakanlığı, Samsun – Sinop Veterinerler Derneği, Pagder Pilastik Sanayiciler Derneği, Yuvaya Dönüşen Plastikler Derneği, İmder İş Makinaları Derneği, )

Estetik ve Kozmetik Web site tasarımları için, görsel zenginlik ile kurgulanan, Saç Ekim Merkezi, Epilasyon Merkezi, Estetik merkezi, Kuaförler, Estetisyen, Fitness, Spor Salonları gibi web tasarımların yanı sıra, kozmetik web site tasarımları ile de bayanların ilgi odağı olacağı, ürünlerin ve kalitenin lanse edileceği birbirinden estetik ve şık web site tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.
(Epilavenüs Güzellik Merkezi, Proeva Bakım Merkezi, Hair Transplant)

Türkiye geneli Eğitim Web Site Tasarımları, Özel Okul, Üniversite, Kreş ve Anaokulu, Sanat Merkezleri, Spor Eğitim Merkezleri ve Teknoloji Merkezleri gibi hazırladığımız Eğitim web site tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.
(Tolunay Eğitim Kurumları, Samsun Sınav Koleji, Teopratik, FA Koç Akademi)

Endüstri ve Kimya alanında uyguladığımız web site çalışmalarımız da Kimya, Teknoloji, Üretim ve İmalattan satışa kadar tüm süreçlerin detaylıca işlendiği ve yapı dekorasyon web site referanslarımızın ile yine barisdayak.com tercih edilmiştir.
(Çelsan Asansör, Enel Enerji, Gülsan Alüminyum, Tetra Polimer, İkon Havalandırma Sistemleri, OM Mühendislik, Galan Machinery,)

Turizm alanlarında Seyahat Acentaları, Oteller, Butik Oteller, Tur ve Organizasyon Şirketleri ile Turizm Web Site Çalışmalarımız yer almaktadır. Ayrıca Otomotiv sektörü içinse, Filo Araç Kiralama, Oto Servis Firma ve Oto Şirketleri ile de Otomotiv Web Site Tasarımlarımız bulunmaktadır.
(Otel 1919, Amisos Otel, Ocean Dream Hotel)

İnşaat Web Site Tasarımı, İnşaat Firma, Gayrimenkul, Kapı- Pencere imalatı, Banyo İmalatı, Demir Çelik İmalatı, Yapı Malzemeleri, İç Mimarlık, Çevre Mühendisliği, Güvenlik, Mobilya İmalat ve satış web site tasarımları dâhil pek çok kategori ve sektörden referansa sahip olduğumuz tasarımlarımız İstanbul, samsun, ankara, bursa ve birçok ilimizden oluşmakta ve Türkiye geneline yayılmaktadır.
(Değişim Banyo, Bulutlar İnşaat, Radaş İnşaat, Renta Yapı, Güncel Yapı, Mert Dursun İnşaat Mühendisi)

Danışmanlık Web Site Tasarımlarımız, Ofis, Mali Müşavirlik, Sigortacılık ve Tercümanlık gibi alanlarda sahip olduğumuz referanslar ile Kurumsallık ve Marka bilinirliği ön planda olan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
(Özüm Sigorta, Egedeniz Danışmanlık, )

Teknoloji Alanında Web Site Tasarımlarımız, Enerji Firmaları, Matbaa, Tabela – Reklam, Reklam Ajansları, Seo Ajansları ve Dijital Pazarlama Ajansları gibi birçok alanda müşterilere profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktayız.
(Çizim Matbaa Reklam, Birlik Ofset, Birnc Reklam Ajans, İşLeasing, HRinone )

Web Tasarımcı, Yazılım Uzmanlığı, Seo, Sosyal Medya Freelance Çözüm Ortaklığı

Kurumsal Web Site Tasarım ve E- Ticaret altyapılı Çalışmalarımız için Barisdayak.com referanslar sayfasını ziyaret edebilir, Sahip olduğunuz Kimlik adına Fiyat Teklifi alabilirsiniz.

En İyi Web Tasarım Firmaları, En İyi Web Tasarım, Web Tasarım Şifketleri #fikirden

Devamını GörüntüleDevamını Gizle