Barış Dayak Web Tasarım Firması - Seo Uzmanı

Barış Dayak Kimdir ?

Merhaba, Ben Barış Dayak. Yaklaşık 12 yıldır İstanbul’da Web Tasarım – Yazılım, Google Seo, ve bilişim teknolojisinin diğer dalları üzerine çalışmalar yapmakta ve projelere imza atmaktayım. Bu alanda özellikle hem kendi seviyemi yükseltmek hem de beni tercih eden değerli müşterilerime daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla birçok farklı eğitim ve seminer vasıtasıyla bilgi birikimimi katlayarak ilerledim. Bunun yanı sıra dijitalleşen dünyaya dair fikirlerimi de olgunlaştırarak yaptığım işlere entegre ettim.

Barış Dayak Web Tasarım Firması - Seo Uzmanı

Neden Tercih Etmelisiniz ?

İşletmesini veya herhangi bir projesini dijital dünyaya adapte etmek isteyen müşterilerime profesyonel ve en önemlisi özgün bir şekilde hizmet vermekteyim. Bu sizin, oldukça kalabalık olan bu sanal dünyada tek olabilmenize olanak sağlıyor.

12 yıllık sektör tecrübelerime ve referanslarıma dayanarak sizlere kaliteli bir hizmet vermek için Freelance ( web tasarım uzmanı ve seo uzmanı ) olarak faaliyet göstermekteyim.

Çalışmalarımda işin daha iyi ilerleyebilmesi için özellikle müşterilerimle sürekli iletişim halinde kalıyor, fikirlerini ve beklentilerini karşılamak için çaba gösteriyorum. Ayrıca iş sonrasında da teknik olarak sizlere ücretsiz olarak destek oluyorum.

Bu sayede ortaya daha sağlıklı bir iş çıkmasının önünü açmış oluyorum. Üzerinde çalıştığım işlerde oldukça titiz olduğumu bilmenizi isterim. Kendi işlerimi yaparken ki verdiğim emeğin ve dikkatin binlerce katını mutlu ve memnun müşteriler yaratmak için onların siparişlerine yansıtmaktayım. Bu sayede arkamda 12 yılda onlarca mutlu ve memnun müşteri izleri bırakabildim. İşlerinizi hakkıyla yerine getireceğimden şüpheniz olmasın.