Kurgu Montaj; Görüntülerin ve seslerin bir senaryo dahilinde ardı ardına birleşmesine kurgu veya montaj denir.

Video Kurgu Montaj Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Teknik anlamda ise kesme ve birleştirme işlemlerinin yapılmasına denilmektedir. Aynı zamanda birbirinden anlamsız parçaların bir araya getirilerek anlamlar yüklenme sürecidir.

Barisdayak.com; profesyonel ekibiyle, tüm içerikleriniz için kusursuz Kurgu Montaj hizmetleri verir.

Firmaların ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketlerin, modern dijital dünyada en çok ihtiyaç duyduğu materyallerden biri iyi bir kurgu ve montaja sahip olan video görsel öğelerdir.

Bu tip görsellikler firmalar açısından; reklam, kurumsal kimlik ve kampanya gibi farklı amaçlar için kullanılır. Bu marka itibarını ve marka bilinirliğini artırmada önemli bir husustur.

Firma Tanıtım Filmi Video Çalışmaları

Bizler, profesyonel anlamda markanızın kimliği yansıtabilmesi ve itibarını artırması amacıyla, profesyonel ekibimizle sizlere Kurgu Montaj aşamasında yardımcı oluyoruz.

Yapacağımız çalışmaları sizlerden aldığımız bilgiler ve direktifler doğrultusunda kademeli olarak ilerletiyoruz. Bu ortaya çıkacak olan çalışmanın sizin beklentilerinizi karşılaması açısından önemli bir husustur. Yapılacak olan işin başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde kalıyor, işin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Firmanızın büyümesi ve kurumsal kimlik çalışmaları çerçevesinde başarı sağlayabilmesi ve dijital ortamda yakalaması gereken dijital itibar için, ekibimiz ile birlikte var gücümüzle çalışıyor, oldukça özgün ve kaliteli işler çıkarıyoruz. Kurgu Montaj gerektiren tüm işlerde orijinal yazılımlar ( Adobe After Effect, Adobe Premier Pro, Edius Pro ) kullanıyor, nizami bir şekilde sürecin ilerlemesini sağlıyoruz.

İster Web Sitenizde, İster Reklamlarınızda İsterseniz Sosyal Medya Hesaplarınızda

Web Siteniz, Reklamlarınız ve Sosyal Medya İçerikleriniz İçin Tanıtım Videolarının Önemi

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle firmalar ve kuruluşlar tanıtımlarını reklamlar, web siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmaktadırlar. Bu zorlu yarıştan sıyrılıp yükselmek için zengin içeriklere başvurmak gerekir. Yazılan yazılar ve görsellerin yanı sıra video çalışmaları firmalar için vazgeçilmez haline gelmiştir.

İnsanların büyük çoğunluğu yazı okumaktan ziyade görsellere göz gezdirmek ve video içerikler izlemekten hoşlanıyorlar. Bu durumu avantaja dönüştürmek isteyen firmalar tercihlerini çoğunlukla video içeriklerden yana kullanıyorlar.

Kurgu Montaj Hizmetleri ile Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Barış DayakAuthor posts

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.